Інструкція - оформлення замовлення

Як користуватися послугами нашого інтернет-магазину https://borman.ua ?

Ви перебуваєте в першому в Україні спеціалізованому інтернет - магазині обертових інструментів для стоматологів і зубних техніків. Тепер замовляти навіть найскладніші за номенклатурою бори можна з легкістю!

Ми постійно удосконалює сайт для того, щоб Вам було зручно і просто знаходити і замовляти Ваші улюблені інструменти.

Вам потрібно зробити всього 3 кроки: зареєструватися, вибрати інструмент і оформити замовлення.

Крок 1: Реєстрація

Натисніть на кнопку "Реєстрація" в правому верхньому куті сайту і заповніть дані. Введіть свій e-mail і придумайте пароль для подальшого входу. Зареєструватися можна і в кінці оформлення замовлення.

Крок 2: Вибір інструмента

В головному меню знаходяться розділи і категорії для зручної навігації по каталогу.

Сортуйте товар по областям застосування, фах лікаря і матеріалу обробки. Так кількість можливих варіантів форм інструментів буде звужуватися, що значно спростить завдання вибору.

Виберіть і натисніть на потрібну форму інструменту.

Всередині форми знаходиться список всіх можливих варіантів інструментів, що відносяться до даної форми, упорядкований по діаметру, зернистості і хвостовику.

Для зручності сортування товару користуйтеся фільтром праворуч від списку форм.

Виберіть потрібний товар і додайте його в замовлення, натиснувши на значок "кошика" і проставивши там потрібну кількість. Натискання на іконку з фото товару відкриває збільшену фотографію бору на міліметрової лінійки.

Хочете заощадити час при наступних замовленнях?

Використовуйте всі можливості і зручності магазину!

Створіть персональний каталог вибраних товарів! Тепер список улюблених позицій завжди на виду. Просто позначте зірочкою потрібний товар, і він автоматично потрапить в персональний каталог. При наступних покупках досить просто зайти в особистий кабінет в розділ "Персональний каталог" і додати з нього товар в корзину. Видалити цей товар з каталогу "Персонального каталогу" дуже просто - натисніть зірочку повторно.

Увага! Персональний каталог доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Після того як Ви вибрали необхідний товар, перейдіть в Корзину. Вона знаходиться в правому верхньому куті сайту. Там можна перевірити список товарів, змініть кількість або видаліть непотрібні товари. Після того як Ви остаточно переконалися з вибором натисніть кнопку "Оформити замовлення".

Крок 3: Оформлення замовлення.

В розділі "Оформити замовлення", заповніть всі необхідні поля для фізичної або юридичної особи та виберіть спосіб доставки і оплати.

Якщо у Вас є купон на знижку, введіть його номер спеціальне поле "Код знижки". Натисніть кнопку "Застосувати" і сума Вашого замовлення автоматично зменшиться на відсоток знижки, зазначеної в купоні.

Після успішного оформлення Ви отримаєте електронного листа-підтвердження про те, що замовлення успішно оформлений і поступив в обробку.

На протязі декількох годин з Вами зв'яжеться менеджер для узгодження доставки і оплати замовлення.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами !

Вход

Запит нового паролю

Войти через...

Регистрация