Договір оферти

Договір публічної оферти

Ці Правила продажу товарів на території України - ТОВ «ОПТІМА ДЕНТАЛ ЛТД» (borman.ua) визначають порядок взаємодії сторін при купівлі товарів, представлених на інтернет-ресурсах ТОВ «ОПТІМА ДЕНТАЛ ЛТД»

Сторонами за цими Правилами є:

Компанія - ТОВ «ОПТІМА ДЕНТАЛ ЛТД» (borman.ua); ІПН 412160126575, ЄДРПОУ 41216010; Юридична Адреса: 03148, г. Киев, ул. Якуба Коласа 2, кв. 206 (далі: "Продавець")

і покупець, який є користувачем мережі Інтернет, який здійснив вхід на Інтернет-ресурси компанії і минулий у встановленій Компанією формі процедуру оформлення замовлення на товари, представлені на Інтернет-ресурсах Компанії (далі: "Покупець").

Замовляючи Товари через Інтернет-магазин https: //borman.ua, Покупець погоджується з Правилами, викладеними нижче. У разі якщо Покупець не згоден з цими Правилами, він зобов'язаний негайно припинити користуватися Інтернет-ресурсами Продавця.

Визначення

1.1. Інтернет-магазин - Інтернет-магазин borman.ua, розташований в мережі Інтернет за адресою в домені https://borman.ua

1.2. Товар - об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений в цивільному обороті і представлений до продажу в Інтернет-магазині, за допомогою розміщення у відповідному розділі Інтернет-магазину.

1.3. Замовлення - оформлений за формою запит Покупця на купівлю та доставку за вказаною у запиті адресою Товарів, обраних в Інтернет-магазині, відправлений за допомогою мережі Інтернет та / або повідомлений Покупцем Продавцю по телефону: +38(068)717-6253 або телефону персонального менеджера.

Загальні положення

2.1. Справжні «Правила» продажу товарів в Інтернет-магазині borman.ua (далі - «Правила») визначають порядок роздрібної купівлі-продажу Товарів через Інтернет-магазин і є офіційною публічною офертою ТОВ «Оптима Дентал Лтд» (borman.ua ), далі іменованого «Продавець», адресованої фізичним і юридичним особам, далі іменуються «Покупець», при спільному згадуванні Продавець і Покупець також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».

2.2. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право- і дієздатністю, а рівно всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання договору роздрібної купівлі-продажу.

2.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення Цивільного Кодексу України, Закон України "Про захист прав споживачів", Правила продажу товарів дистанційним способом, та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

2.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни в ці Правила, в зв'язку з чим, Покупець зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Правилах, розміщених на сторінці Інтернет-магазину «Про компанії». Повідомлення про зміну цих Правил Продавець зобов'язаний розмістити не пізніше, ніж за 3 (три) робочих дні до дати їх вступу в силу.

2.5. Покупець погоджується з цими Правилами шляхом проставлення відмітки в графі «З Правилами продажу згоден» при оформленні Замовлення, або при наборі відповідного номера телефону (при оформленні Замовлення по телефону).

2.6. Діюча версія Правил розміщена на сайті Інтернет-магазину.

Реєстрація в Інтернет-магазині

3.1. Оформити Замовлення в Інтернет-магазині можуть тільки зареєстровані Покупці.

3.2. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

3.3. Покупець, що реєструється в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіна і пароля. Індивідуальна ідентифікація Покупця дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Покупця і відкриває доступ до додаткових сервісів. Передача Покупцем логіна і пароля третім особам заборонена.

3.4. Покупець самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки, в разі передачі логіна і пароля третім особам.

Оформлення та терміни виконання Замовлення

4.1. Замовлення Покупця може бути оформлений по телефону і / або через мережу Інтернет.

4.2. При оформленні Замовлення по телефону Покупець підтверджує, що ознайомлений з правилами продажу Товарів через Інтернет-магазин і надає співробітнику Продавця інформацію необхідну для оформлення Замовлення.

4.3. При оформленні Замовлення через мережу Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар і відправляє сформований Замовлення Продавцеві за допомогою мережі Інтернет.

4.4. Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем по телефону, в тому числі дату і час доставки товару. Зазначені дата і час залежать від регіону доставки і часу, необхідного на обробку Замовлення.

4.5. Після узгодження Замовлення Покупець оплачує 100% вартості товару в рахунок оплати за Замовлення.

4.6. Продавець виконує Замовлення в строк, обумовлений з Покупцем після узгодження Замовлення по телефону, і за умови отримання передоплати від Покупця.

4.7. Покупець має право змінити склад Замовлення тільки за погодженням з Продавцем, і не пізніше моменту передачі замовлення до відділу доставки.

4.8. Після передачі товару до відділу доставки Покупець може відмовитися від товару, при цьому грошові кошти повертаються, а Продавець утримує з оплаченої Покупцем суми витрати на доставку.

4.9. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Продавця по телефону: +38(068)717-6253 або телефону персонального менеджера.

Доставка

5.1. Продавець зобов'язується докласти всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, зазначених у відповідному Замовленні, тим не менш, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.2. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі йому Товару і проставляння Покупцем підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.3. Доставлений товар передається покупцеві за місцем його проживання або іншому вказаною ним адресою, а за відсутності покупця - будь-якій особі, яка пред'явила квитанцію або інший документ, що підтверджує укладення договору або оформлення доставки товару.

5.4. Способи доставки:

Кур'єрська доставка по Києву

Доставка "Новою Поштою"

Більш детальна інформація вказана в розділі «Доставка» на сайті Інтернет-магазину.

5.5. Способи оплати:

Оплата готівкою

Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб)

Більш детальна інформація вказана в розділі «Оплата» на сайті Інтернет-магазину.

5.6. Ваше замовлення Товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній в якості одержувача в Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем і / або Одержувачем, який надав доручення на право отримання Замовлення.
5.7. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань в пункті 5.5, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право вимагати пред'явити документ, що засвідчує особу Покупця і / або Одержувача, а також вимагати вказати реквізити наданого Покупцем і / або одержувачем документа, що посвідчує особу Покупця і / або Одержувача на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональної інформації Покупця і / або Одержувача (п. 9.3.1).
5.8. У момент доставки Товару, особа, яка здійснює доставку, демонструє Покупцеві і / або Одержувачеві зовнішній вигляд і комплектність Товару.
Покупець і / або одержувач в момент отримання Товару отримує пакет документів на Товар.
Для фізичних осіб:

касовий чек або замінює його документ встановленої форми

товарний чек, замовлення-наряд на доставку

Для юридичних осіб:

замовлення-наряд на доставку

рахунок, видаткова накладна, податкова накладна

5.10. Покупець і / або Одержувач підтверджує своїм підписом у Бланку замовлення, що не має претензій до зовнішнього вигляду і комплектності Товару. Після приймання Товару Покупцем і / або Одержувачем, Продавець не приймає претензій за якістю і комплектності Товару.

Оплата

6.1. Вартість доставки замовлених Товарів розраховується індивідуально, виходячи з його ваги, регіону та способу доставки.

6.2. Ціна Товару вказується поруч з певним найменуванням Товару в Інтернет-магазині.

6.3. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару Покупцем проводиться в гривнях шляхом:

готівковими коштами співробітникові Кур'єрської служби доставки при отриманні Товару,

в інших випадках - за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок Продавця в банку.

6.5 Договір купівлі-продажу вважається укладеним з моменту оплати Покупцем замовлених Товарів.

Повернення товару

7.1. Покупець має право повернути Товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню, затвердженому Постановою Уряду України. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 (чотирнадцять) днів, за письмовою заявою від Покупця. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару. При відмові Покупця від замовленого Товару Продавець утримує з суми, сплаченої Покупцем за Товар відповідно до договору, витрати Продавця на доставку від Покупця повернутого товару.

7.2.Покупець, якому проданий Товар неналежної якості, якщо це не було обумовлено продавцем, вправі за своїм вибором відмовитися від виконання договору і зажадати повернення сплаченої за товар суми.У разі повернення коштів, термін зарахування коштів на Ваш рахунок залежить від термінів, встановлених внутрішнім регламентом відповідних банків. Повернення грошових коштів через платіжні системи не здійснюється. Для замовлень оплачених картою, повернення на карту не проводиться. Для додаткової інформації зв'яжіться з нами по електронній пошті order.borman@gmail.com або по телефону + 38-068-717-62-53
7.3. Повернення Товару неналежної якості проводитися на підставі Заяви, заповненого й підписаного Покупцем.
Повернення товару узгоджується по телефону: +38(068)717-6253 і проводиться за адресою, погодженим з Продавцем.

Гарантія та відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2.Продавець не відповідає за збитки Покупця виникли в результаті:

неправильного заповнення бланка-замовлення, в.т.ч. неправильного зазначення персональних даних,

неправомірних дій третіх осіб.

8.3. Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при реєстрації в Інтернет-магазині.
8.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після набрання чинності Правил, в результаті подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.
8.5. В інших випадках, не передбачених п. 8.4. Правил, невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань, Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Конфіденційність і захист персональної інформації

9.1. Використання інформації наданої Покупцем і одержуваної Продавцем

9.1.1. Продавець використовує отриману від Покупця інформацію:

для реєстрації Покупця в Інтернет-магазині;

для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;

для оцінки та аналізу роботи Інтернет-магазину;

для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

9.2. Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру за згодою на це Покупця, про який він повідомляє при підписці на отримання таких повідомлень. Якщо Покупець не бажає отримувати розсилки від Продавця, він повинен відмовитися від отримання такої розсилки в Інтернет-магазині.
9.3. Розголошення інформації, отриманої Продавцем
9.3.1. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Покупцем.
9.3.2. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону.
9.3.3. Продавець має право використовувати технологію cookies. (Cookies - службова інформація, що посилається веб-сервером на комп'ютер користувача, для збереження в браузері. Застосовується для збереження даних, специфічних для даного користувача, і використовуваних веб-сервером для різних цілей). Cookies не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
9.3.4. Продавець отримує інформацію про ip-адресу (унікальний ідентифікатор пристрою, підключеного до локальної мережі та / або мережі Інтернет) відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
9.3.5. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

Інші умови

10.1. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право Украни.

10.2. Покупець гарантує, що всі умови цих Правил йому зрозумілі, і він приймає їх безумовно і в повному обсязі.

10.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Відділу по роботі з клієнтами Продавця по телефону: +38(068)717-6253

10.4. Всі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.

10.5. Недійсність будь-якого положення цих Правил не тягне за собою недійсність інших положень.

Вход

Запит нового паролю

Войти через...

Регистрация